IndeksIndeks  CalendarCalendar  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

CB - Event Prawie Średniowieczny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Kiedy ma odbyć się event?
13.03 - lecę po topór.
67%
 67% [ 8 ]
14.03 - już zbieram na posag dla córki.
8%
 8% [ 1 ]
Nigdy. Od średniowiecza bolą mnie zęby.
25%
 25% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 12

AutorWiadomość
Finlandia
Admin

Liczba postów : 1098

PisanieTemat: CB - Event Prawie Średniowieczny    Pią Mar 06, 2015 12:33 pm

Świat światem, ale Traveryk nigdy nie spocznie pod dachem Savara. Niebo może spaść na ziemię, oceany wyschnąć, a w rzeki wypełnić się smołą. Zwykło się mówić, że wiele jest przykładów na piękną miłość, lecz najlepszym na nienawiść jest wieczna wojna, trwająca między dwoma rodami. Nawet najstarsi górale nie pamiętają, co legło u jej podstaw. Jedni gadają, że poszło o miedzę, jak to w życiu bywa. Inni, że o pieniądze, jak bywa jeszcze częściej. Możliwe, że prawda leży po środku, a możliwe też, że w obita boleśnie w rowie. Podobno żaden Traveryk nie jest uznany za mężczyznę, dopóki nie wyśle w zaświaty co najmniej jednego Savara. Żaden Savar nie zasługuje za to na pochlebne spojrzenie ojca, jeśli nie sprawił nigdy, że jakiś Traveryk został w samych gaciach w środku lasu, zimą, goniony przez watahę wilków. W kilku słowach: oba rody pałają do siebie gorącym uczuciem, od którego raz po raz płonie to jedna, to druga wioska.
Lata zdrowego, sportowego (na swój sposób rozwijającego) współzawodnictwa nadwerężyły jednak kondycję obu rodzin. Przydarzyło się kilka gorszych zim. Pojawił się zewnętrzny wróg. Nieśmiało zakwitł pomysł zakopania topora wojennego poprzez małżeństwo.
Akcja eventu toczyć się będzie w czasie zaślubin w warunkach quasi-wczesnośredniowiecznych. Gracze będą mieli możliwość wcielić się w członków zwaśnionych rodów lub z założenia neutralnych uczestników wydarzeń. Event ten może odbyć się na cb od godziny 20.00 w piątek 13.03 lub sobotę 14.03. Potrwa około trzech, czterech godzin. Mgować będę ja.

Zapraszam do głosowania c:

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Pią Mar 06, 2015 1:19 pm

Zagłosowałam na 13.03, jeśli będą jednak osoby, którym 13 zupełnie nie pasuje to dla mnie równie dobrze może być 14sty. Oba dni mi pasują c:

Ostatnio zmieniony przez Mikronezja dnia Pią Mar 06, 2015 3:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Pią Mar 06, 2015 1:48 pm

Tak samo jak Mikro
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Pią Mar 06, 2015 6:42 pm

Mnie w zasadzie też, chociaż zagłosowałem na 13 bo wtedy będzie łatwiej przedłużyć, jeśli event byłby aż takim sukcesem.

Btw. Macie już chętnego na księdza?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Pią Mar 06, 2015 8:12 pm

Czytasz mi w myślach, Chi-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Pią Mar 06, 2015 11:07 pm

Dla mnie tylko 13.03, bo 14 sama prowadzę. Kiedyś w jednym średniowieczu robiłam za egzorcystę, w drugim za ambasadora królestwa (to o kontach Austrii), a jeśli najdzie mnie wena na Ruska, mogę zagrać jako bardzo wesoły strażnik albo rycerz.
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Pią Mar 06, 2015 11:57 pm

W dobieraniu najbardziej istotne będzie pierw to, do którego rodu dana osoba zdecyduje się należeć. Można, ewentualnie, być spoza tych rodzin. Rozdział ról nastąpi, gdy już event się zacznie.

Gość

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Pon Mar 09, 2015 5:41 pm

Jeżeli już mówimy o księdzu- * wygląda zza wygrzebanego krzyżackiego płaszcza*
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Sro Mar 11, 2015 6:16 pm

Gość

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Sro Mar 11, 2015 6:18 pm

wieloletnie doświadczenie też sie nie liczy? :c
Powrót do góry Go down
Finlandia
Admin

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Sro Mar 11, 2015 6:19 pm

Musisz złożyć CV na błękitnym papierze w terminie do czterech dni przed rozpoczęciem eventu.

Admin

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    Sro Mar 11, 2015 6:29 pm

EVENT SIĘ ODBĘDZIE W PIĄTEK (13.03) O GODZINIE 20.00>:C

PisanieTemat: Re: CB - Event Prawie Średniowieczny    

Powrót do góry Go down

CB - Event Prawie Średniowieczny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Event #9 | Ślub w Lucky Coin | Zapowiedź {odroczona w czasie}