IndeksIndeks  CalendarCalendar  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Finlandia
Admin

Liczba postów : 1098

PisanieTemat: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 8:42 pm

ZGŁOSZENIA DO EVENTU POSTOWEGO

Wielka ankieta została zakończona, w Wy wytypowaliście uniwersum Harry'ego Pottera jako miejsce akcji kolejnego eventu postowego. Zacznie się on we wrześniu, grać będziecie postaciami na piątym i szóstym etapie nauki w Hogwarcie w roku 2015. Event będzie miał fabułę (oraz śladowe ilości orzechów).
W tym temacie możecie zgłaszać chęć wzięcia udziału (do soboty) i zgłoszenia są zasadniczo wiążące.

Zapraszamy c:

Warunkiem przystąpienia do eventu jest napisanie KP.

Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 8:43 pm

Zgłaszam Makau.
I jestem za kooperacją \o/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 8:44 pm

Ja też się zgłaszam
Powrót do góry Go down
Kraj Basków
Admin

Liczba postów : 1015

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 8:49 pm

Zgłaszam obie postacie.

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 8:52 pm

Zgłaszam się jedną postacią, jeszcze nie wiem którą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 8:55 pm

Zgłaszam się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 9:24 pm

Zgłaszam się~!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 9:33 pm

Ja tez sie zgłaszam, ale jeszcze nie wiem czy Prus czy Irol, bo obydwoma moge nie dac rady D:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 9:42 pm

Oczywiście, że się zgłaszam!
Powrót do góry Go down
Norwegia

Liczba postów : 359

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Pon Sie 24, 2015 10:01 pm

Niech stracę...
Powrót do góry Go down
Turcja

Liczba postów : 53

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Sro Sie 26, 2015 7:28 pm

WCHODZĘ PEŁNĄ... Szablą?

Turek gotowy na event
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Sro Sie 26, 2015 9:02 pm

Zgłaszam się, a co. Jak się uda (1. nie dostanę szlabanu, 2. nie padnie mi internet (znowu), 3. będę żyć, 4. nie zje mnie szkoła), to będę. c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Sro Sie 26, 2015 9:26 pm

Zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Czw Sie 27, 2015 11:37 am

Hm, też się zgłaszam.
Powrót do góry Go down
Anglia

Liczba postów : 146

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Nie Sie 30, 2015 12:17 pm

Mogę się zgłosić, biorąc pod uwagę, że jeszcze wczoraj byłam nadal w rozjazdach? D:
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin

Liczba postów : 603

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Nie Sie 30, 2015 12:34 pm

Tak, nie ma sprawy.

Jeśli ktoś chce, to można się nadal zgłaszać - warunkiem pisania w evencie jest napisanie KP

Gość

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wto Wrz 01, 2015 2:42 pm

Ślepota ze mnie z tymi terminami... Z opóźnieniem, ale za odgórnym przyzwoleniem jeszcze się dopisuję! D:
Powrót do góry Go down
Szkocja
Admin

Liczba postów : 603

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Wto Wrz 01, 2015 2:46 pm

ROZPOCZĘCIE EVENTU ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK, 11.09 o 20:00 NA CB

Liczba postów : 566

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   Sob Wrz 05, 2015 2:48 pm

Z racji mniejszego niż spodziewane zainteresowania eventem, rozpoczęcie odbędzie się w postach. Termin nie zmieniony.

PisanieTemat: Re: Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia   

Powrót do góry Go down

Wrześniowy event fabularny - zgłoszenia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zgłoszenia w sprawie rang i wizerunku
» Wiśniowy ogród
» Ogłoszenia o pracę + podania o samozatrudnienie
» Wykres wszystkich imprez mangowych do Września 2014
» Event #9 | Ślub w Lucky Coin | Zapowiedź {odroczona w czasie}