IndeksIndeks  CalendarCalendar  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

CB - Klub gogo (random z 30.09.15)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kraj Basków
Admin

Liczba postów : 1015

PisanieTemat: CB - Klub gogo (random z 30.09.15)   Czw Paź 01, 2015 5:58 pm

Przed eventem:

Event:
[19:50:43] @ Timona : *zatrudnili ją chyba przez cięcia w budżęcie*
[19:50:54] @ Timona : *już Lukas wygląda ładniej*
[19:51:07] Norwegia : *no niestety*
[19:51:17] Norwegia : *pytanie skąd on w ogóle umie tańczyć, no ale-*
[19:51:29] @ Timona : *Timona go nauczyła*
[19:51:52] Norwegia : *to by sporo wyjaśniało*
[19:52:25] Norwegia : *patrzcie, świenie, król parkietu, ręka jak złamana! Naku**iam węgorza. nanana*
[19:53:33] @ Timona : *dziś sobie zrobiła tematycznie i skołowała chustkę z dzwoneczkami i fez. Bioderko lewa-prawa-lewa-prawa. Z bioderka w Norka*
[19:54:33] płaskodupie!Norwegia : *no feź. Prawie zleciał ze sceny, ale się rury przytrzymał*
[19:55:29] @ Timona : *udawała, że tak miało być i sokolim wzrokiem szukała, kto tu ma może kasę, no, albo jest desperatem*
[19:55:58] @ impotent!Portugalia : Mohito. *poprosił gejowego barmana*
[19:56:11] Mikronezja : *no to przyszła żeby się trochę rozerwać. Wypije drinka lub dwa, może potańczy. Na razie usiadła gdzieś na boku i rozgląda się*
[19:56:51] @ Timona : *zarzuciła bioderkiem i puściła do Mikro oczko >:C zrobiła takiego teges chustą z dzwoneczkami*
[19:57:09] Boss!Hiszpania : *Ogólnie to przyszedł sprawdzić jak interes się kręci. Natychmiast podszedł uśmiechnięty do baru * Godfather, raz!~
[19:59:51] Mikronezja : *zauważyła, że jakaś dziewczyna puszcza jej oczko. Ale ona nie leci na laski zbyt mocno. Podniosła się z miejsca i ruszyłą w stronę baru*
[19:59:52] Barman!Pakistan : Już się robi. *nalał do szklanki rumu, wody, dodał mięty, limonki, wszystko co trzeba, oczywiście widowiskowo, jak na flair przystało. Za coś mu przecież płacą. Po tym podał ładnie wyglądającą szklankę klientowi* Proszę. *uśmiechnął się* *zerknął na swojego szefa* Godfather? Tak jest! *zabrał się za przygotowywanie kolejnego drina*
[20:03:04] Boss!Hiszpania : *A więc siedział na tym fajnym stołeczku opierając się o blat i patrząc na tancerke...czemu ją zatrudnił to do dziś sie zastanawiał :C *
[20:03:10] płaskodupie!Norwegia : *welp, dęsi na tym tam takim. Nie wiem co robi. On chyba tez nie. Ale on przynajmniej ma wprawę*
[20:03:42] @ impotent!Portugalia : Dzięki. *mruknął od barmana. Obejrzał się na tancerzy i skrzywił lekko. To nie działało. Może powinien iść na dziwki.*
[20:04:36] płaskodupie!Norwegia : *zerknął na Portiego. Za odpowiednią opłatą zadziała >:c *
[20:04:54] @ Timona : *pewno była bardzo przekonującą i włażącą na głowę kobietą, uśmiechnęła się do szefa, wywwinęła znów jakiś cud, którego userka nie umie jeszcze nazwać, popatrzyła sobie do góry nogami na Porta i znów wywinęła, taka impreza*
[20:04:55] Mikronezja : *podeszła do baru, stając w wolnym miejscu i spojrzała na barmana* Mohito proszę *bo to najlepszy drink na świecie*
[20:04:59] Barman!Pakistan : *podał bossowi jego drinka - idealnie przygotowanego Godfathera* Proszę uprzejmie. *uśmiechnął się czarująco*
[20:05:34] Barman!Pakistan : Mojito? Oczywiście. *puścił jej oczko i zabrał się za przygotowywanie drinka*
[20:06:51] @ impotent!Portugalia : *musiał przyznać, że kobieta miała ruchy. Ale co z tego, skoro była brzydka.*
[20:07:32] Mikronezja : *barman jąchyba podrywa, miło. Stoi sobie oparta o blat i czeka na swojego drinka*
[20:07:40] płaskodupie!Norwegia : *jest dziwką atencyjną. Przelazł na drugi podest. Nie będzie sie dzielił z tą brzydką łajzą ewentualną klientelą*
[20:07:50] StałyBywalecWaliusz : *Jak zawsze wpadł popatrzeć na inne dupy niż walijskie. Na inne twarze niż walijskie... W ogóle każde były dobre, byle NIE walijskie! Od razu robiło mu sie wtedy lepiej na duszy.*
[20:08:35] płaskodupie!Norwegia : *Ma rurę i ma krzesełko. Pragniesz mojej płaskości, Waliuszu? Ja wiem, że tak~*
[20:08:59] @ impotent!Portugalia : *upił swojego drinka* Mm, niezły.
[20:09:28] @ Timona : *twierdziła, że zbiera pieniądze na studia. Wychwyciła, że jednak się na nią patrzą, uśmiechnęła się tak czarująco, na ile pozwalała jej twarz, posłała nieszczęsnemu impotentowi buziaka i przygotowała się na numer, z któym wiązała się siłą potężnych ud :C*
[20:09:38] Boss!Hiszpania : Dzięki! *Wziął drinka i spróbował. Z barmana był nawet zadowolony* ...*Ale wzrokiem uciekł do klientów. Jednego nawet poznał, b często bywał i hajsy zostawiał *
[20:08:59] @ impotent!Portugalia : *upił swojego drinka* Mm, niezły.
[20:09:28] @ Timona : *twierdziła, że zbiera pieniądze na studia. Wychwyciła, że jednak się na nią patrzą, uśmiechnęła się tak czarująco, na ile pozwalała jej twarz, posłała nieszczęsnemu impotentowi buziaka i przygotowała się na numer, z któym wiązała się siłą potężnych ud :C*
[20:09:38] Boss!Hiszpania : Dzięki! *Wziął drinka i spróbował. Z barmana był nawet zadowolony* ...*Ale wzrokiem uciekł do klientów. Jednego nawet poznał, b często bywał i hajsy zostawiał *
[20:10:10] Barman!Pakistan : *podał klientce przygotowane mojito* Proszę bardzo. *uśmiechnął się do niej czarująco* Miło mi to słyszeć. *odpowiedział impoten- znaczy Portugalczykowi* *wypatrzył Waliusza* To samo co zwykle?
[20:10:53] StałyBywalecWaliusz : *Może być i płaskie, jeśli nie jest walijskie! Jest w stanie wsadzić za to parę zielonych za majt-... strin-... gatki...?* Whisky z lodem, proszę. *Podlazł do baru, żeby zacząć od czegoś mniej przypałowego niż drinki. Taka farsa.*
[20:11:29] @ impotent!Portugalia : Ile trwa występ takiej tancerki? *zapytał barmana w sumie z czystej ciekawości8
[20:12:02] Mikronezja : Dziękuję *sama posłałą uśmiech barmanowi i złapała swoją szklankę. Zauważyła, że ten obok też ma Mijito* Najlepsze na świecie *stwierdziła. Mohito było najlepszym drinkiem dla niej*
[20:12:07] płaskodupie!Norwegia : *ten kawałek lateksu w kroku. Tak, pchaj tam hajs. Pchaj go dużo. Aż przestanę być płaski*
[20:12:11] StałyBywalecWaliusz : Khm, później to co zwykle... *Przyznał cicho, kierując te słowa dyskretnie do barmana.*
[20:13:14] @ Timona : *to sobie tak zawisła, trzymając się tymi udami, wykonałą takie dziwne coś, zrobiła figurę ala "blat stołu", a potem nóżkami coś w stylu "schodzę do piwnicy po kartofle" włosy jej opadły do tyłu*
[20:15:00] @ Timona : *potem wykonała nogami takie ruchy jakby pływała żabką, wykręciła się jakoś dziwacznie i poudawała Zbycha z siłki*
[20:15:42] Boss!Hiszpania : *A zagadał Walijczyka popijając swój trunek* Muszą Cisie naprawde podobać tancerze, bo nie pierwszy raz Cie widzę.~
[20:16:11] Barman!Pakistan : Whiski z lodem. Już podaję. *chwycił szklankę i sprawnie nalał tego, co trzeba i nawet nie zapomniał o lodzie.* Proszę uprzejmie. *uśmiechnął się do Waliusza* *zerknął na Porta* To zależy. Zwykle koło dwudziestu-trzydziestu minut... a potem mają 5 minut przerwy albo się zmieniają. Timona powinna kończyć za jakieś... *zerknął na zegarek* siedem minut. c:
[20:16:51] @ Timona : *było już jej gorąco, okręciłą się wokół tej rury jak jakaś anakonda, czy inne wężowate. Opadła na deski z jak największą gracją, na jaką ją było stać, zrobiła jeszcze parę takich tych, żeby to lepiej niby wyglądało. Podzwoniłą jeszcze*
[20:16:57] płaskodupie!Norwegia : *te tygrysie ruchy patyczaka. Ta wiecznie znudzona mina. Mrrrau*
[20:17:32] StałyBywalecWaliusz : Cóż... Wasze tancerki są... Jak powinienem to ująć? "Oryginalne" na wiele sposobów. *Ot ruchem głowy wskazał Timone.*
[20:17:52] @ impotent!Portugalia : Mm... jej wyczyny są widowiskowe, pewnie bardzo męczą. *uznał i przeniósł spojrzenie na tancerza* A on jest tu dla, mm, kobiet? *znów upił mohito. Przez słomeczkę* Mohito Mohito nierówne. *powiedział Jayleen*
[20:18:09] StałyBywalecWaliusz : Dziękuję. *Skinał barmanowi głową i mrugnąłdo neigo porozumiewawczo. Czyli - będzie napiwek, niech się panocek nie martwi!*
[20:19:09] Barman!Pakistan : Prawda? Ze świecą takich szukać. *przytaknął Waliuszowi* Owszem, dla kobiet. c:
[20:19:46] @ Timona : *zarzuciła na zakończenie bioderkiem, miałą ochotę iść na papierocha, ale zlazła ze sceny, kilka minut przerwy, bo zdechnie, zekrnęła na płaskodupca. Nadgorliwiec*
[20:20:05] płaskodupie!Norwegia : *mrugnał do Mikro robiąc jakieś dzikie wygibasy jakby chciał usiaśc na tym krześle, ale jednak nie. A może chciał, a nie mógł*
[20:20:16] @ impotent!Portugalia : Albo dla gejów. Nie jestem gejem. *zapewnił*
[20:20:26] @ Timona : *może powinna natrzeć Norowi gacie na zmianę mieloną chili :C*
[20:21:11] Mikronezja : Ale mojito to mojito. *zaśmiała się cicho* Albo dla jednych i drugich, popatrzeć każdy może.
[20:21:31] Boss!Hiszpania : Tak...potrzebne takie miejsce, gdzie jest coś...nietypowego....*wyszczerzył sie*
[20:21:38] Barman!Pakistan : *Tiago musiał uściślić bo jeszcze ktoś miałby wątpliwości*
[20:22:34] @ Timona : *nakryla się szalem i podbiła w chwili wolnej do szefa* szefie, Monica bedzie, czy nie?
[20:22:51] Mikronezja : *a jak o patrzeniu mow to patrzy, uśmiechnęła się kiedy tancerz mrugnął do niej. Ale na pewno za nic nie będzie płacić*
[20:23:33] @ impotent!Portugalia : Mm... *mógł zobaczyć Timonę z bliska. Chyba jednak zostanie impotentem na zawsze.*
[20:24:15] płaskodupie!Norwegia : * Mikro niewdzięczny skąpiradło >:c A ja tu sie tak staram, że mi te majty zaraz chyba pękną od wygibasów*
[20:24:31] @ Timona : *uspokój się, bo znów ci je będę musiałą zszywać*
[20:24:41] StałyBywalecWaliusz : Zdecydowanie! Tutaj mogę się rozluźnić. Zapomnieć o... *Wzdrygnął się.* Kobietach, które żyją w moim otoczeniu na co dzień. *Bo Walijki sa straszne!*
[20:25:58] @ impotent!Portugalia : Żona, matka i kochanki? *zażartował do Waliusza*
[20:25:59] Boss!Hiszpania : Monica....*Musiał sie chwile zastanowić.* Chyba dziecko jej sie pochorowało...*Podrapał sie po policzku* Dziś zostajesz całą noc. *I zerk na Waliczyjka* Ale az tak z nimi źle? *Co on, z Baskonii?*
[20:26:52] Barman!Pakistan : *rozejrzał się czy ktoś nie chce zamówić drina*
[20:27:12] @ Timona : *oparła się lekko, o co mogła, podrapała po karku, odgarnęła przepocone włosy* a Rebeka? *uśmiechnęła się przy okazji do Majida* ty też na całą noc, skarbie?
[20:27:12] StałyBywalecWaliusz : Ciesze się, że nie dorzuciłeś do tego "córki". *Spojrzał na kolegę obok z udawanym przestrachem.*
[20:27:59] Mikronezja : *no wybacz, wolę popatrzeć tylko, bez płacenia* *po chwili usiadła sobie przy tym barze bo co będzie stać i oparła jedną rękę o blat*
[20:28:07] StałyBywalecWaliusz : Nie są jakieś szczególnie brzydkie. Jak powinienem to ująć? To raczej ich charaktery i zachowania sprawiają, że włosy się jeżą na głowie.
[20:28:31] płaskodupie!Norwegia : *też by sobie zrobił przerwę. Jest jeszcze za trzeźwy na naprawdę dobnry taniec. Ale scena nie może być pusta*
[20:28:53] @ impotent!Portugalia : Mm... a to masz i córki? I taki facet z rodziną szuka rozrywki tutaj. Ciekawe.
[20:29:06] @ Timona : *zaraz cię zmienię, nadgorliwcu*
[20:30:12] StałyBywalecWaliusz : Nie, nie, spokojnie. Poza licznymi braćmi, nie mam innej rodziny.
[20:30:33] StałyBywalecWaliusz : Hm, może powinienem im pokazać to miejsce? *Byle nie Arthurowi.*
[20:31:05] StałyBywalecWaliusz : *Arthur przynosi wstyd po pijaku. Z nim nie chodziło się nigdzie, gdzie sprzedawano alko. Chyba że chciało się porobić z niego jaja.*
[20:31:25] @ impotent!Portugalia : To wszystko przed tobą.
[20:32:23] Barman!Pakistan : A no... kończę o 3 w nocy. *jak zawsze z resztą. I dlatego zawsze ma trochę podkrążone oczy.*
[20:32:43] Boss!Hiszpania : Rebeka nie pracuje już tutaj. *Na samo jej wspomnienie sie skrzywił. Aż musiał popić*
[20:33:40] Mikronezja : *pije powoli swojego drinka i słucha rozmów, sami faceci. Co się będzie wtrącać do rozmów*
[20:33:53] @ impotent!Portugalia : *rozejrzał się za kimś poinformowanym. W końcu pochylił się do Mikro* Przepraszam, bywasz tu może częściej?
[20:33:59] płaskodupie!Norwegia : *dęs dęs*
[20:34:39] @ Timona : No dobrze... To nocka *westchnęła* to pa szef, na razie *do siebie* tez se kiedyś dzieciora zrobię *rzucila Majidowi fez przez bar* to trzymaj, słonko, pilnuj jak swojego oka *przeszla obok Mikro, zarzucila bioderkiem, smyrnęła sobie tam chustą Porta i poszła poprawić sztuczne rzęsy*
[20:35:25] Barman!Pakistan : *złapał ten fez* Ja? A po co mi?
[20:35:37] Barman!Pakistan : *wrobiony w pilnowanie czapki*
[20:35:47] @ Timona : *posłała tylko buziaka, królowa balu normalnie :C*
[20:35:59] StałyBywalecWaliusz : Na razie jest dobrze jak jest. *Jakby była żona i dzieci, to by się skończyło łażenie po klubach go go :C*
[20:36:34] @ Timona : *jak już wróciła z kibla, to miała nawet wiecej brokatu na sobie, stanęła przy rurze*
[20:36:43] Mikronezja : *spojrzała na Tiago i pokręciła lekko głową* Niezbyt, jestem tu od czasu do czasu. *zerknęła za fezem*
[20:38:06] @ impotent!Portugalia : Mm... *zerknął za Timoną. Przeszedł go dreszcz* Może wiesz... można tu tylko patrzeć, czy można tez dotykać?
[20:39:42] Mikronezja : *uśmiechnęła się, ale zaraz też zaśmiała lekko* Nie mam pojęcia, ale jak zapłacisz to pewnie można.
[20:39:57] Barman!Pakistan : *wsadził fez gdzieś pod bar*
[20:40:04] @ Timona : *pilnuj go jak matki*
[20:40:29] Barman!Pakistan : *Tiago, powiem więcej, można nawet smakować. Drinki Majida.*
[20:40:30] @ Timona : *złapała się rury i zaczęła udawać karuzelę*
[20:40:34] @ impotent!Portugalia : *poczerwieniał* Mm... skoro tak. Przepraszam? *zagadnął do barmana*
[20:40:41] @ impotent!Portugalia : *popija, popija :C *
[20:40:45] płaskodupie!Norwegia : *tak bardzo potrzebuje sie schlać bardziej*
[20:40:51] Barman!Pakistan : Słucham? *uśmiechnął sie do Tiago*
[20:41:16] @ Timona : *a potem, nie wiem, w sumie karuzelę w formie zwariowanego leniwca do góry nogami*
[20:41:19] Mikronezja : *poklepała lekko mężczyznę po ramieniu*
[20:41:27] Boss!Hiszpania : *Odprowadził wzrokiem Timone i patrzy na reszte przy barze.*
[20:42:12] @ Timona : *kręci się na rurze, udając flagę na wietrze, nie myśli jednak o głębokim, ukrytym sensie*
[20:42:31] @ impotent!Portugalia : Prowadzicie jakieś... dodatkowe usługi? Nie, że chcę skorzystać. To czysta ciekawość.
[20:43:50] @ Timona : *pierdzielona Monica*
[20:44:29] płaskodupie!Norwegia : *zmęczył się. Klapnął i zapalił sobie papierosa. I nagle był dożu atrakcyjniejszy niż jak podrygiwał na scenie*
[20:45:05] @ Timona : *hahahah, co?*
[20:45:49] płaskodupie!Norwegia : *tak działa dym i światło ognia, bejb >:c Tyle, że to trwa zaledwie kilka sekund*
[20:45:53] Barman!Pakistan : Dodatkowe usługi...? Ch-chyba musiałby pan pytać indywidualnie tancerkę, która pana interesuje.
[20:46:00] płaskodupie!Norwegia : *ale już mi tak nie zazdrość*
[20:46:04] Mikronezja : *zdecydowanie atrakcyjniejszy z tym papierosem, nawet ciekawiej było popatrzeć jak sobie tak siedzi*
[20:46:26] płaskodupie!Norwegia : *tyle padaczki mniej, co Mikro? xD*
[20:46:41] @ impotent!Portugalia : ...mhm. *rozejrzał się i tak się zdarzyło, że zawiesił spojrzenie na Lukasie*
[20:47:00] @ Timona : *opadła na ziemię, teraz udawała, że próbuje wsiaść na rower w biegu, bęc, bęc, bęc i juuuż lecimy wokół rury*
[20:47:05] Barman!Pakistan : ...
[20:47:08] Mikronezja : *tak xD no i faceci z papierosem są seksowni .3.*
[20:47:25] Barman!Pakistan : *Ale brzydko pachną, potwierdzone info*
[20:47:32] Boss!Hiszpania : *Patrzył na Portugalczyka rozbawiony. Widać, że prawiczek, bo taki nieśmiały*
[20:47:35] Mikronezja : *a to już swoją drogą xD*
[20:47:38] @ Timona : *zęby się od tego robią żółte*
[20:47:39] płaskodupie!Norwegia : *śmiedzą jak mało co. Ale w tym klubie wszystko śmierdzi*
[20:47:56] Barman!Pakistan : *cera się psuje*
[20:47:59] @ Timona : *Lukas capi jak skarpert Fina*
[20:48:02] @ Timona : *SKARPERY
[20:48:06] @ Timona : *fuk it :C
[20:48:32] @ impotent!Portugalia : *odwrócił się znów do baru i dopił drinka* Cztery shoty. *zamówił*
[20:48:47] płaskodupie!Norwegia : *aż tak to bym nie mógł, nawet jakbym się specjalnie starał*
[20:48:57] @ Timona : *wystartowała, udaje coś w stylu sztywnego trupa, okręcającego się wokół rury*
[20:49:05] Mikronezja : *Dokładnie, tu wszystko śmierdzi, więc co za różnica. A popatrzeć miło*
[20:49:31] @ Timona : *rozdziawiła nogi jak jakiś łajzus i robi... w sumie nie wiem, kobieta w połogu do góry nogami*
[20:49:51] Barman!Pakistan : Tak jest. *postawił przed Portugalią cztery kieliszki i ponalewał* Proszę. c:
[20:50:41] płaskodupie!Norwegia : *patrzy na Portiego. Od tak sobie. Bo może. I pali fajkę. Bo też może*
[20:51:29] @ Timona : *na to nie mam słów, po prostu wiruje jakoś po przekątnej, a tipsy jej błyszczą*
[20:51:59] @ impotent!Portugalia : *otarł nos* Ile za to wyjdzie? *bo cienko z funduszem*
[20:53:28] Mikronezja : *dopiła mojito i odstawiła pustą szklankę na blat* Mogę jeszcze raz to samo? *zwróciła się do barmana*
[20:54:06] @ Timona : *omg, robi tarzana*
[20:55:09] @ Timona : *trąciła lampę nogą*
[20:55:23] Boss!Hiszpania : Fanka Mojito, widzę. *zagadał dziewczynę z czarującym uśmiechem*
[20:56:13] płaskodupie!Norwegia : *przeniósł pusty wzrok na Mikro*
[20:56:29] @ Timona : *zjechała jak strażak po rurze i popatrzyła na Lukasa >:C*
[20:57:09] @ Timona : *ukłoniła się, odetchnęła, puknęła Lukasa, gdzie mogła, a wolałaby w płaskodupie* ksieżniczko, twoja kolej.
[20:57:10] Mikronezja : *nie odwzajemni spojrzenia Noruś, patrzy na barmana, a zaraz na bosa* Rzadko piję coś innego *odparła z uśmiechem* [zw]
[20:58:13] Barman!Pakistan : *nie znam się na cenach w takich miejscach no ale* 5 euro za mojito i 4 euro za shoty. Razem będzie 9 euro. *po chwili zwrócił się do Mikro* Już robię. *i zaczął przygotowywać mojito*
[20:58:51] płaskodupie!Norwegia : Ja mam przerwę >:c
[20:58:58] @ impotent!Portugalia : *podał mu banknot 10 euro* Mm, proszę. To...ciekawy lokal. Pewnie macie z nim dużo problemów. *próbuje nawiązac rozmowę. Nie wie, że ten obok to boss*
[20:59:26] @ Timona : *oparła się o lukasowe krzesełko* skarbie, przypudruj nosek i wbijaj. Tylko majcioszki popraw.
[21:00:45] płaskodupie!Norwegia : Jeszcze nie zjechały. Jak skończę przerwe to wbiję.
[21:01:23] Boss!Hiszpania : * O to mu chodzi, by klienci nie wiedzieli na dzień dobry * Ważne, by pić to, co sie lubi. Ale ja akurat nie lubie sie ograniczać do jednego drinka. *dopił swój* Może i ja teraz mojito wezme?
[21:01:59] @ impotent!Portugalia : Mają tu bardzo dobre mojito. *pochwalił barmana do Tosia*
[21:02:45] @ Timona : Dasz bucha? *poprawiła sobie stanik* nie miał cię wymieniać Marco?
[21:03:41] * impotent!Portugalia pękło zapięcie stanika Timony
[21:04:47] płaskodupie!Norwegia : Miał, ale coś go nie wi- *uprzejmie przytrzymał jej stanik na miejscu* -dać.
[21:04:55] Boss!Hiszpania : Serio? *spojrzał na Tiago* W takim razie zrób mi mojito!*to już do barmana było*
[21:05:50] @ Timona : DO JASNEJ CHOLE- *sama złapała* a zdzira mówiła, że w idealnym stanie! Jak to wygląda, słonko? *zirytowała się*
[21:05:53] Barman!Pakistan : *no to przygotowuje dwa mojito* Problemów? Czasem się ktoś spije i zrobi się agresywny, ale to rzadko. Zwykle jest bardzo spokojnie. *podał mojito Mikro i bossowi* Proszę uprzejmie. c: *wziął tą dziesiątkę i wydał Portugalii jedno euro* Proszę.
[21:07:30] płaskodupie!Norwegia : *to oboje trzymają ją za cycki* Jak rozpiety stanik i cycki. A co?
[21:08:15] @ impotent!Portugalia : Nikt nie, mm, nie rzuca się z łapami na kobiety? ... i mężczyzn? *wrzucił euro do pudełka na napiwki*
[21:08:59] @ Timona : *westchnęła, pstryknęła palcami* do sracza, cho no, masz co pożyczyć?
[21:09:57] Barman!Pakistan : *uśmiechnął się szerzej, gdy Tiago wrzucił napiwek* Zdarza się i tak. I zwykle taki osobnik nie ma tu więcej wstępu.
[21:11:39] StałyBywalecWaliusz : *Był w kibelku, czy coś! Pewnie przeziębił pęchrz! To się zdarza w tym wieku! ...młodym wieku, naturalnie!*
[21:12:09] @ impotent!Portugalia : To macie takie... mm, listy osob, których nie wpuszczacie? Co trzeba zrobić, żeby się na taką dostać?
[21:13:03] płaskodupie!Norwegia : Ja? A skad ja mam mieć stanik? *zdziwion wielce, ale coś tam pomaga. Próbuje*
[21:13:46] @ Timona : No jak nie ty, to kto? *lezie* dla specjalnych, hę?
[21:14:21] StałyBywalecWaliusz : *Usiadł z powrotem przy barze. Zabrkło w szklaneczce już whisky. Teraz pewnie czas na "to co zwykle".*
[21:15:30] płaskodupie!Norwegia : Ja nie nosze staników. *puścił. Sama sobie świetnie radzi*
[21:17:14] @ Timona : *trzepnęła go łapą* a Marco nei nosi?!
[21:17:20] Barman!Pakistan : Wystarczy coś zniszczyć albo zachowywać się agresywnie. Ale nie polecam. Widział pan chyba naszych ochroniarzy. *poza ochroniarzami Majid też był nie najgorzej zbudowany*
[21:17:43] @ impotent!Portugalia : Łatwiej dostać w mordę niż zamoczyć. *podsumował*
[21:18:15] StałyBywalecWaliusz : *Parsknął, słysząc tekst Pana Impotenta.*
[21:18:39] płaskodupie!Norwegia : Marco nosi, ale to pedał! *powiedział striptizer*
[21:18:49] Mikronezja : Mi nie przeszkadza ograniczanie się do jednego drinka *odparła bosowi. Chichocze na słowa Tiago, zabawny gość.*
[21:20:19] Boss!Hiszpania : *I on nie wytrzymał i parsknął śmiechem. *
[21:20:42] Barman!Pakistan : *zaśmiał się krótko* Bywa i tak.
[21:20:42] @ impotent!Portugalia : *to wcale nie miało być śmieszne! :C Chlapnął shota*
[21:21:14] @ Timona : Wiem, ślini się jak cię widzi *zaciągnęła Nora do... nie wiem, przebieralni?* dobra, gdzie on to trzyma?
[21:21:15] StałyBywalecWaliusz : *Nie śmieszne dla kogoś, kto ma z tym faktyczne problemy, zapewne c:*
[21:23:15] Mikronezja : Ty też pewnie potrafiłbyś przywalić w razie potrzeby, co? Nie wyglądasz na chucherko *to barmana. Sączy swojego drinka*
[21:23:58] płaskodupie!Norwegia : Wiem, też to widziałem. Przez niego rzuciłbym robotę, ale potrzebuję pieniędzy. *i lubi jak się laski na niego gapią* Chyba tam *wskazał szafkę*
[21:24:16] Barman!Pakistan : Mam nadzieję, że nie będę musiał. c:
[21:24:17] @ impotent!Portugalia : Nie chcę problemów. To tylko ciekawość.
[21:24:51] Boss!Hiszpania : *Poklepał Tiago po plecach. Tak mocno* Zabawny jesteś, wiesz?~
[21:25:22] @ Timona : *zawiązała sobie szlik na cyckach i pukneła w szafkę z łokcia* może zaproponuj ma jąkaś masakryczną cenę za laskę i da ci spokój, hę? *szafka się otworzyła* twoja też tak idzie *pochwaliła się*
[21:26:35] Mikronezja : *takie słowa i do tego uśmiech, piękne zestawienie* Wolałabym nie być świadkiem jakiejś burdy.
[21:26:38] płaskodupie!Norwegia : Próbowałem. Chciał brać kredyt. ... Ej. Czemu się dobierałaś do mojej szafki?
[21:28:00] @ impotent!Portugalia : Zabawny...? Mm, skoro tak uważacie. *chlapnął drugiego shota*
[21:29:03] @ Timona : *wyjęła staniczek* coś capiło jak sukinkot to chciałam sprawdzić, czy od ciebie. Ty, myślisz, że ten drugi da radę naprawić, czy kaput?
[21:31:35] Boss!Hiszpania : Nieśmiały na dodatek. *klepnął go jeszcze raz w plecy i napił sie*
[21:31:58] Barman!Pakistan : *spojrzał na szefa, ale nic nie powiedział*
[21:32:07] @ impotent!Portugalia : Gdybym był nieśmiały, nie pytałbym o te wszystkie rzeczy.
[21:32:39] płaskodupie!Norwegia : Nie znam się. Musiałabyś MArco pytać. Ja wracam na scenę. *wylazł. Trza się pogibać, może w końcu ktoś zapłaci*
[21:32:46] 14letni!Holandia : *nieletnia gimbaza chyłkiem wbija do gogo*
[21:33:30] StałyBywalecWaliusz : *Nie powie na głos, że jest fanem burd. Oczywiście, kiedy nie bierze w nich udziału i może jedynie popatrzeć, ewentualnie podsuwać kolejne przedmioty, które jedna osoba rozbije na głowie drugiej.*
[21:34:27] @ Timona : Leć, ksieżniczko i dzięki za pomoc! *założyła inny stanik, skoro to Lukas szedł się gibąć to Timona poszła na dymka, wpadła na jakiegoś szczyla*
[21:34:44] striptizerka!Węgry : *No to załóżmy, że tradycyjnie spóźniona weszła tylnym wyjściem do przebieralni* Dużo się spóźniłam?
[21:35:16] striptizerka!Węgry : *Ach to odświeżanie czatu ;-;*
[21:35:27] 14letni!Holandia : Uważaj jak łazisz! *warknął, wyminął Timonę i rozejrzał się*
[21:35:39] Mikronezja : Hmm, bardzo ciekawski *pije mojito* Ale tu każdy robi co chce.
[21:36:23] płaskodupie!Norwegia : *dęs dęs, aj soł seksi, dęs dęs*
[21:36:27] @ impotent!Portugalia : Raczej nie, skoro, mm, skoro jest tyle zakazów i można dostać w twarz.
[21:37:17] striptizerka!Węgry : *Weszła, rozejrzała się po sali i gzebiąc w torbie, którą ze sobie przyniosła, wyciągnęła jakiś strój. Zaczęła się przebierać*
[21:37:25] Boss!Hiszpania : Skoro nie jesteś nieśmiały to czemu nie dałeś jeszcze paru euro tancerzom? *podpuszcza c: *
[21:37:44] @ impotent!Portugalia : To wyzwanie?
[21:38:38] @ Timona : Spadaj leszczu, matka wie, że tu jesteś?
[21:38:45] Boss!Hiszpania : *Spojrzał na niego z uśmieszkiem. To chyba znaczyło, że tak*
[21:39:00] StałyBywalecWaliusz : *Wrócił striptizer, to sobie popatrzy* ...~
[21:39:32] @ impotent!Portugalia : Mm. Dopiję i pójdę. *wypił trzeciego shota, został mu tylko jeden*
[21:39:34] 14letni!Holandia : Dorosły jestem! :I
[21:39:41] Mikronezja : Nie mówię o rozrabianiu, tego nie wypada robić. *zerk na bosa, chyba podpuszcza*
[21:39:58] @ Timona : *złapała go za ucho* do domu kartunnetłork oglądać. Jakim cudem Arnold cię puścił?
[21:40:35] striptizerka!Węgry : *Przebrała się, to idzie potańczyć i pozarabiać*
[21:41:25] 14letni!Holandia : Ał, ał! *spróbował się wyrwać* Ty głupia babo, ty! Ja cię zgłoszę, ty pracę stracisz!
[21:42:02] Boss!Hiszpania : Chce to zobaczyć. * dopija drinka. Popatrzył na spóźnialską, ale nic nie powiedział. Ochrzani ją później. *
[21:42:24] Barman!Pakistan : *spostrzegł Węgry*
[21:42:55] @ Timona : Jak ja cię zgłoszę, to cię wyrąbią na zbitego ryja *poprawiła znów stanik* nie pchaj się za bardzo w oczy, gnojku, to cię nie wywalą. Taka miła rada.
[21:43:25] płaskodupie!Norwegia : *dęsi*
[21:44:07] Boss!Hiszpania : *Lepiej niech wymyśli coś lepszego, bo już jedna do pracy nie przyszła, bo chore dziecko :I *
[21:45:07] striptizerka!Węgry : *Dobra tam, coś wykombinuje. Uśmiechnęła się figlarnie to Pakiego. Tak praca.*
[21:45:25] 14letni!Holandia : Poradzę sobie :I
[21:46:22] @ Timona : *zadzwoniła dzwoneczkami* leć, tylko gaci nie zgub *poszla do szefa, kręcąc biodrami* szef, a jednak Elka jest. To nei cała noc, nie?
[21:46:26] Barman!Pakistan : *Ale ja tu jestem pracownikiem a nie klientem*
[21:47:24] striptizerka!Węgry : *No i? Uśmiechnąć się można*
[21:47:34] 14letni!Holandia : *wbił do środka, popatrzeć na striptiz, stanął najbliżej jak się dało. Nie rzucać się w oczy? Pffff!*
[21:48:08] Mikronezja : *ale powinnaś uśmiechać się do klientów żeby kasę zostawiali~*
[21:48:40] striptizerka!Węgry : *Oj, dobra, nevermind, nie znam się*
[21:49:22] Mikronezja : *gdzieś tam zauważyła dzieciaka, ale nic nie mówi. Niech się mały nacieszy. Skończyła drinka i odstawiła szklankę*
[21:50:02] striptizerka!Węgry : *W sumie dziwne by było, jakbym się znała. A Elka dalej tańczy*
[21:51:48] Boss!Hiszpania : *Wywrócił oczami. I tyle z udawania klienta. * To już sie dogadaj z nią.
[21:51:48] płaskodupie!Norwegia : *rozbiera się..?*
[21:51:48] Barman!Pakistan : *doczyszcza jakieś szkła czy coś*
21:54:04] @ impotent!Portugalia : Mmm..? *wypił ostatniego shota*
[21:54:07] @ Timona : *objedzie Elkę, jak będzie mogła, zerknęła na Majida* skarbie, masz moją koronę?
[21:54:09] Mikronezja : *siedzi bokiem do baru, opiera przedramię o blat i patrzy sobie na Nora*
[21:54:20] striptizerka!Węgry : *Obczaj po sali, do kogo by tu podejść, żeby dostać hajs*
[21:54:44] 14letni!Holandia : *wyjął z plecaka paczkę popcornu, otworzył i rzuca popcornem w stronę Nora* ... c<
[21:54:56] @ impotent!Portugalia : *trochę już wstawiony* To do kogo miałem podejśc, mm?
[21:56:00] Boss!Hiszpania : A to już sobie wybierz. Tam tańczą. *wskazał. Będzie zabawnie c: *
[21:56:36] @ Timona : *wszyscy patrzą na nora, a taka piękna timona obok*
[21:57:13] striptizerka!Węgry : *A jeszcze piękniejsza Ela też obok*
[21:57:16] @ impotent!Portugalia : *IDZIE DO TIMONY*
[21:57:39] Barman!Pakistan : A tutaj... *wyciągnął fez i podał Timonie*
[21:57:46] @ Timona : *no stoi obok ale Portowi to stać nie bedziee *
[21:58:03] striptizerka!Węgry : *xD*
[21:58:18] @ Timona : *złapała fez* dzięki, skarbie, jesteś nieoceniony *zerknęła na Tiagona, zatrzepotała przyprawionymi rzęsami*
[21:58:53] płaskodupie!Norwegia : *rozejrzał się po ludziach i posłał dzieciakowi krótkie i zrozumiałe ostrzeżenie*
[21:59:34] @ impotent!Portugalia : Będziesz tanczyć?
[22:01:01] Mikronezja : *patrzy na Nora, bo nie leci jakoś specjalnie na laski. A teraz obserwuje Tiago, ciekawa co będzie robił.*
[22:01:08] striptizerka!Węgry : *Tańczy sobie obczajając ludzi na sali*
[22:01:40] 14letni!Holandia : *wyszczerzył się do Nora* Tyyy, a potrafisz złapać w locie do buzi? *spytał, szczerząc się i biorąc garść popcornu*
[22:02:05] @ Timona : *załozyła mu fez* ano, skarbie, jak tylko będzie dla mnie miejsce, Mam chwileczkę przerwy, ale jeśli chciałbyś tak w prywatę...
[22:02:52] płaskodupie!Norwegia : Potrafię. A ty potrafisz wsuwać pieniadze za pasek jak ktoś tańczy? :I
[22:03:26] striptizerka!Węgry : *Rozmyśla nad sensem życia*
[22:04:20] Turcja : *to wszedł do tego klubu mając nadzieje ze nikt go za to nie zabije.. lub co gorsza - zobaczy go jakiś muzułmanin*
[22:05:26] @ impotent!Portugalia : Mogę liczyć na prywatny pokaz?
[22:05:33] 14letni!Holandia : Jak złapiesz popcorn w locie, do buzi, to wsadzę ci moje kieszonkowe gdzie tylko zechcesz >c
[22:05:36] Barman!Pakistan : *ZOBACZYŁ TURCJĘ*
[22:06:32] striptizerka!Węgry : *Spogląda od czasu do czasu na młodego Hola i Nora próbując się powstrzymać od śmiechu*
[22:06:45] Boss!Hiszpania : *Patrzy rozbawiony na impotenta.* Lubię tego gościa, serio. *Zerk na Mikro* A tobie patrzenie wystarczy?
[22:06:49] @ Timona : *przeniosła ciężar ciaaaała na drugą nogę* zwykle tego nie robię, sporo tu roboty, ale jakbyś kopsnął ździebko to bym mogła co nieco... pokazać.
[22:07:00] @ Timona : *ciaaaało, bo to Timona :C*
[22:07:51] @ impotent!Portugalia : *kontrolnie spojrzał w dół, ale udał, że to na portfel, który wyciągał z kieszeni* Ile?
[22:07:52] striptizerka!Węgry : *A ja jesttem szczupła c: Prawie*
[22:07:57] płaskodupie!Norwegia : Jasne. A ja cię może nie wydam ochronie. *dęsi dalej, bo co ma robić :I *
[22:08:01] Mikronezja : *przesunęła spojrzenie na bosa* Jakoś nie ciągnie mnie do bliższego poznania ich. *wolałaby się zapoznać ze zwykłym klientem lub pracownikiem*
[22:08:59] Turcja : *szuka wzrokiem kogos... kogo zna. Tak... Próbował nie widziec Węgierki na rurze, ale no ten no... Cięzko*
[22:09:03] 14letni!Holandia : No, to umowa stoi? Jak zrobisz parę sztuczek, to dostaniesz kupę forsy.
[22:09:09] Barman!Pakistan : Tak mówisz? *do Mikro*
[22:09:44] @ Timona : *zerkała dyskrednie też w dół* jak dziś sprawy na wieczór stoją? *poprawiła włosy* bo... [tu wymieniła cenę]
[22:10:00] striptizerka!Węgry : *Zastanawia się do kogo podbić, coby dostać hajs. Zauważyła Sadika, to posłała mu uśmiech, bo przecież nie pomacha, nie?*
[22:10:14] @ impotent!Portugalia : ...dam dwa razy tyle, jeśli sprawisz, że sprawy... staną. *zawstydzony do granic możliwości*
[22:11:41] płaskodupie!Norwegia : Bez jaj. Za tę twoją "kupę forsy" to ja nawet dobrej flachy nie kupię
[22:12:32] Boss!Hiszpania : Coś z nimi nie tak?
[22:12:48] 14letni!Holandia : ... a ile się to zarabia na takim tym? *wyraził zainteresowanie* A o kasę się nie martw, mam całe swoje oszczędności z całego miesiąca :I
[22:12:58] @ Timona : *rozbawiło ją to, ale udawała, że nie* słoneczko, to może zrobimy tak, normalne za pokaz, a-a czy harcerze postawią namiot to inna sprawa, co?
[22:13:21] Mikronezja : *Skinęła lekko głową do barmana* Wolę poznawać bliżej ludzi w zwykłych klubach *nie ciągnie jej do striptizerów* Albo po prostu zwykłych klientów. No, w każdym razie nie takich pracowników. *spojrzała na Tosia* Nie nie, skąd. Ten tam jest nawet całkiem przystojny.
[22:14:09] płaskodupie!Norwegia : Zależy. Jak przychodzą szczyle, to mało.
[22:14:16] @ impotent!Portugalia : W porządku.
22:14:44] Turcja : *spojrzał na ową striptizerkę... Ładna była ale no. Wyglądał jakby się zastanawiał*
[22:15:26] striptizerka!Węgry : *Ojej, jestem ładna, jak miło c:*
[22:15:31] @ Timona : *znów poprawiła stanik, klepnęła lekko Tiago po plecach* to co, słoneczko, teraz, czy potem? Może wolisz się przygotować?
[22:16:36] 14letni!Holandia : Te, ty się nie czepiaj. Ja młody, ale doświadczony! Ja się pytam, bo może na przyuczenie byś mnie wziął, co? :I
[22:17:10] płaskodupie!Norwegia : *aż się potknął, ale na szczęscie znowu przytrzymał rury* ... Na co?
[22:17:28] striptizerka!Węgry : *Tańczy dalej*
[22:17:34] @ impotent!Portugalia : Chyba bardziej gotowy nie będę. Ale jeśli chcesz, to postawię ci drinka. ...pewnie wiesz, że mają tu swietne mojito *pieprzy*
[22:19:33] Turcja : *podszedł blizej i patrzy dalej... moze moze*
[22:19:59] 14letni!Holandia : No, na to tutaj. Ja się szybko uczę i dużo wiem. Też bym tak... jak ty mógł. To jak, weźmiesz mnie? Wiesz, jak mi pomożesz, to ci procencik odpalę z moich zarobków.
[22:20:18] @ Timona : *przysunęła się bliżej, poprawiła mu ten fez na głowie* nie powinnam pić w pracy, słoneczko. Chyba, że jesteś stanowczym męzczyzną i będziesz nalegać, a ja biedna, co zrobię?
[22:20:37] Boss!Hiszpania : Rozumiem. *Przytaknął.* Też chyba zazwyczaj to wole pogadać. *Albo podpuszczać takich jak Tiago. Rozejrzał sie. Nie podobał mu się szczyl, ani zamaskowany koleś. *
[22:20:52] @ impotent!Portugalia : ... *pokiwał głową, przytrzymał fez* Tak, sądzę, że tak. Że, mm, jestem. I nie powinnaś mi odmawiać.
[22:21:03] striptizerka!Węgry : *Raz po raz posyła Turkowi kilka swoich uśmiechów*
[22:22:40] @ Timona : *zadziornie trzepnęła go lekko chustą* gdzież bym miała, nie z takim twardym gościem, co nie? *uciekaj, patrz, jakiego baba ma ryja*
[22:23:38] striptizerka!Węgry : *Za późno, on już jest zdesperowany*
[22:23:58] @ impotent!Portugalia : *krew nie spływa tam, gdzie powinna, tylko uderza do głowy, znaczy ze stresu aż mu się ciemno przed oczyma robi* Podejdziemy do baru?
[22:24:33] płaskodupie!Norwegia : Taki sprytny i chcesz pracować w takiej dziurze?
[22:26:07] 14letni!Holandia : Wiesz, jak są pieniądze, to na początek może być. Potem będę takim... ekspertem, że będą mnie chcieli w... w kadym klubie
[22:26:19] @ Timona : Skarbie, trochę bladyś, nie siędniesz se może?
[22:26:44] @ impotent!Portugalia : Za chwilę. Siądziemy i zrobisz mi... rzeczy.
[22:26:57] płaskodupie!Norwegia : ... Skoro chcesz tak pracować, to czemu nie...
[22:26:58] Turcja : *uśmiechnął sie do niej wrednie lekko* tańcz troszke lepiej dla mnie. Wiesz... rzadko dostaje sie dzień wolnego *uśmiecha sie przyjemnie do niej*
[22:27:34] 14letni!Holandia : Czyli mamy umowę? *wyciągnął rękę w stronę Nora* Od zaraz chcę żebyś mnie przyuczał. Szkoda czasu.
[22:28:15] @ Timona : Tyle tu nie zemdlej *to lezo do baru* głupio by było.
[22:29:14] striptizerka!Węgry : Wiem, wiem, postaram się najlepiej jak umiem *Uśmiechnęła się i tańczy dalej wkładając w to więcej wysiłku i serca c:*
[22:30:02] @ impotent!Portugalia : Nie zemdleję. Będzie dobrze. Dwa razy mohito! *zawołał do Paka*
[22:30:11] Boss!Hiszpania : *Przyglądał sie ludziom*
[22:30:31] Barman!Pakistan : Się robi. c: *zabrał się za przygotowania*
[22:30:44] Barman!Pakistan : *za przygotowanie drinków
[22:31:14] @ Timona : *oparła się o bar obok TIago* pierwszy raz tutaj wogle?
[22:31:24] Mikronezja : *czyli chyba koniec rozmowy z barmanem skoro już nic do niej nie mówił*
[22:32:09] Turcja : Mam nadzieje *patrzy i sie usmiecha*
[22:32:23] @ impotent!Portugalia : Pierwszy. To miłe miejsce. *oddał jej fez*
[22:33:02] striptizerka!Węgry : *Tańczy na tej rurze*
[22:34:38] Barman!Pakistan : *podał im mojito* Proszę uprzejmie.
[22:35:08] @ impotent!Portugalia : *uśmiechnął się do Majida nerwowo z takim "patrz, wyrwałem"*
[22:35:11] @ impotent!Portugalia : Dzięki.
[22:35:13] płaskodupie!Norwegia : Dzieciaku, nie dziasiaj. Niedługo kończę i wszystko czego bym chciał to się napić i iść spać.
[22:35:52] Boss!Hiszpania : O, jaki hojny *skomentował zachowanie Tiago.*
[22:35:58] 14letni!Holandia : Dzisiaj, proooszę! Chociaż mi pokaż jak mam się uczyć, ćwiczyć? Nie wiem, jakkolwiek to się nazywa. No wiesz.
[22:36:28] @ Timona : *założyła sobie fez lekko na bok* *poprawiła włosy, pogładziła paluchem ramyno bjednego Tiagona* dzięki, skarbie *uśmiechnęła się do Paka, złapała za drink* ma wiele tajemnic. I prawie nie capi.
[22:36:53] @ impotent!Portugalia : Capi...?
[22:39:03] @ Timona : Ano, knajpa. *napiła się* czym się zajmujesz, złotko? Taki stanowczy człowiek... zapewne biznes?
[22:39:18] Mikronezja : *zerknęła na barmana* Możesz dać mi jakiegoś soku? *drinków jej wystarczy na dziś*
[22:40:23] @ impotent!Portugalia : *myślał, że on nie capi :C * *stara sie zachowywać naturalnie. To znaczy - jest sztywniejszy do Ludwiga* Tak, knajpa jest przyjemna. ...nie capi. Pomagam w stoczni.
[22:40:32] Barman!Pakistan : Oczywiście. c: Jabłko? Pomarańcza? Grapefruit? Winogrono?
[22:41:33] @ Timona : W stoczni? Mój brat tam robił. Mówił, że tam każdy wytatuowany od góry do dołu *obejrzała sobie Porta od góry do dołu*
[22:41:35] Mikronezja : Mmm, pomarańcza może być. Pełna szklaneczka.
[22:41:47] płaskodupie!Norwegia : Możesz zacząć od jakieś "tańca wsplczesnego" czy czegoś takiego. Może ci coś da. A od tańca na tym *rura* są kursy i nawet jak cię nauczę bez kursu cię nikt nie zatrudni
[22:42:10] @ impotent!Portugalia : Jeszcze nie wiesz? *uśmieszek*
[22:43:08] 14letni!Holandia : No weź, chociaż daj spróbować, co?
[22:43:11] Turcja : *patrzy*
[22:43:33] Barman!Pakistan : Już się robi. *posłał jej czarujący uśmiech* *nalał do szklanki soku pomarańczowego i postawił przed nią* Proszę bardzo.
[22:44:00] płaskodupie!Norwegia : Nie ma mowy. Dzisiaj mi tu nie wleziesz.
[22:44:53] @ Timona : Bliżej stoczni jest "Pod różowym kociakiem", więc nieczęsto trafiamy na... rarytasy. A wiesz, ja jestem tylko biedną studentką, gdzie mi tam do "kociaka".
[22:45:27] 14letni!Holandia : Jak to nie? :I
[22:45:28] Boss!Hiszpania : ...*Sporo osób przy barze i są grzeczni, bo płacą. Patrzył więc na reszte. Ten w masce jeszcze nie podpadł, więc może zostać. Wzrok utkwił na gnojku. * hm...
[22:46:29] płaskodupie!Norwegia : Normalnie nie. *trochę zmęczony, ale jeszcze dęsi*
[22:46:36] @ impotent!Portugalia : W kociaku jest pełno szumowin. Tu jest... lepiej, mm? I tu są ładniejsze dziewczęta *wodzi wzrokiem po butelkach za barem*
[22:47:27] Mikronezja : Dzięki *złapała szklaneczkę i upiła soku* Podliczysz ile jestem winna, słonko? Za chwilkę się zmywam.
[22:48:32] @ Timona : Ty nie jesteś szumowiną, co? Raczej niegrzecznym chłopcem? *cholera wie, ile razy już to powtarzała, zdarta płyta* to co, gotów na mały pokaz?
[22:49:39] Barman!Pakistan : Razem? Będzie 8 euro.
[22:49:41] 14letni!Holandia : Czemu? No weź *wsuwa Norowi swoje kieszonkowe, zawrotne 20 ojro* Na chwilkę mi pozwól.
[22:49:59] Barman!Pakistan : Nie... wróć. 13 euro.
[22:50:48] Mikronezja : To 8 czy 13? Zdecyduj się~ *wpatruje się w barmana*
[22:51:28] @ impotent!Portugalia : Wyglądam na takiego? ...tak, chodźmy.
[22:52:14] płaskodupie!Norwegia : *uniósł brwi* Masz jedną minutę. Ani sekudny dłużej. *zrobił mu trochę miejsca, ale musi zasłaniać przed szefowstwem, tak na zaś*
[22:52:37] Boss!Hiszpania : *Szefostwo was widzi cały czas. *
[22:53:02] płaskodupie!Norwegia : *ssh! Wcale nie! Nie pacz! Idź sobie na drinka!*
[22:53:23] 14letni!Holandia : Świetnie! *nie zwlekając chwycił rurę. Spróbował, powtarzając ruch taki, jaki widział że chwilę temu wykonywał Nor*
[22:53:39] @ Timona : No jasne *no jasne, żę nie, poprawiłą tam znów włosy, czy co**khy, cięcie? Port uciekł/zbłaźnił się, ew. paskudna baba miała dość?*
[22:53:50] Barman!Pakistan : *zaśmiał się z własnego gapiostwa* 13. Dwa mojito i jeden sok.
[22:54:21] @ impotent!Portugalia : *nie dał bidul rady?*
[22:54:31] @ impotent!Portugalia : *przy takiej babie nawet zdrowy by nie dał*
[22:54:33] Mikronezja : *to dała 15. A co tam, taki miły barman zasługuje na napiwek* Reszty nie trzeba *dopiła soczek*
[22:54:40] @ Timona : *: D ale kasa za sam pokaz jest*
[22:55:55] @ impotent!Portugalia : *ale jego boli duma*
[22:55:59] @ impotent!Portugalia : *dobrze, zę tylko duma*
[22:56:09] Boss!Hiszpania : *A potem przez takich jak ty to bedzie trzeba zamknąć lokal?! Nie ma tak fajnie! Szef wstał i szef sie zbliża >c *
[22:56:11] Barman!Pakistan : Dziękuję. *uśmiechnął się do niej ciepło, zbierając pieniądze*
[22:56:37] @ Timona : *schowała sobie piniondze, za staniczek* no, skarbie, spróbuj z niebieskimi.
[22:56:43] Barman!Pakistan : *powiódł wzrokiem za szefem*
[22:56:54] @ impotent!Portugalia : *zakrył twarz dłońmi, pozostaje mu płakać*
[22:57:17] płaskodupie!Norwegia : No, nieźle mały. A teraz zjeżdżaj. I to szybko.
[22:57:21] @ Timona : *poklepała po ramionkach* a myslałes, czy może ty na facetow nie lecisz?
[22:58:21] Mikronezja : *odstawiła szklaneczkę* No to czas na mnie. Do zobaczenia kiedyś *bo pewnie kiedyś tam jeszcze tu przyjdzie. Wstałą i poszła*
[22:58:21] 14letni!Holandia : Juuuuż? Jeszcze mam czas! *upiera się i trzyma mocno rury*
[22:58:24] @ impotent!Portugalia : Nie jestem gejem!
[22:59:07] płaskodupie!Norwegia : Nie, dzieciaku. Zjeżdżaj w podskokach, bo szef tu idzie. *przegania*
[22:59:57] 14letni!Holandia : Szefa się boisz? *nie puszcza rury >c**
[23:00:22] @ Timona : Pewnyś? *popatrzyła na paznokcie* no, jak nie to spróbuj niebieskich. Nie ma wstydu.
[23:00:23] Boss!Hiszpania : Lukas! Lepiej mi to wyjaśnij!
[23:00:46] @ impotent!Portugalia : Jest wstyd! Niebieskie pewnie też nie zadziałają!
[23:01:23] 14letni!Holandia : *spojrzał na szefa, zrobił duże oczy i...* ...TATA?! D":
[23:01:55] @ Timona : A żeś próbował? Wielu działają.
[23:02:00] Barman!Pakistan : Do widzenia. *pożegnał Mikro*
[23:02:32] płaskodupie!Norwegia : *chrząknął* *wskazał na dzieciaka z miną "a co niby miałem zrobić?"*
[23:03:10] @ impotent!Portugalia : Nie zadziałają. Pójdę już.
[23:03:55] Boss!Hiszpania : ...Martijn, a co ty tutaj robisz, synku?! D: *To też sie zdziwił.*
[23:04:49] @ Timona : A prosz, miło było *klepnęła jeszcze raz* miłego i powodzenia.
[23:05:12] 14letni!Holandia : ... ja nic! Mówiłeś mi i mamie, że prowadzisz kawiarenkę! *szybka zmiana tematu >c*
[23:05:56] płaskodupie!Norwegia : *UUHUHU, PLOTECZKY*
[23:06:34] @ impotent!Portugalia : *wyciąga z portfelika resztę pieniędzy* Za fatygę.
[23:08:04] Boss!Hiszpania : Kawe też tu mamy! Jutro masz szkołe, chłopcze! I mama Cie niby puściła?! *Lukasowi sie chyba upiecze :C *
[23:09:24] płaskodupie!Norwegia : * *
[23:09:37] 14letni!Holandia : To dasz mi kawy. I powiesz mamie, że mam grypę i nie idę jutro do szkoły. Bo inaczej ja powiem mamie, co oprócz kawy masz... w kawiarence *wyszczerzył się, wredne dziecko*
[23:10:21] @ Timona : Nie ma sprawy *złapała, chuchnęła* no, serio miło było. Fajny z ciebie gosć. Nawet nie jakiś poniżej normy.
[23:10:54] @ impotent!Portugalia : *kiwnął jej głową i zszedł z powrotem do baru* Setkę.
[23:12:33] Boss!Hiszpania : ...*zmarszczył brwi* Własnego ojca tak? Ty mały szantażysto! >c
[23:13:00] @ Timona : *miałą kasę, zerknęła na zegarek, polazła densić*
[23:13:37] 14letni!Holandia : *oj, tatuś chyba nie wzbudza w dziecku respektu, skoro gówniarz się targuje i to jak widać, nieźle mu idzie :D* A co mi zrobisz~? Widzisz, nic. Więc musisz się mnie słuchać!
[23:14:51] @ Timona : *powiedzmy, że densiła, do kiedy musiała, jak nie musiałą, to se poszła*
[23:16:05] Barman!Pakistan : *to on ma jeszcze jakieś pieniądze* Mhm. *postawił przed nim kieliszek i nonszalanckim gestem nalał wódki* Proszę bardzo.
[23:17:28] @ impotent!Portugalia : *wypił* *nie zapłacił* *skierował się ku wyjściu*
[23:17:56] płaskodupie!Norwegia : *skończyl robotę to polazł*
[23:18:17] Barman!Pakistan : Chwila. Zapomniał pan zapłacić. *zawołał za nim*
[23:18:45] Boss!Hiszpania : *Bo ktoś wymyślił, że klaps to znęcanie się >c * ....Wkrótce wywiadówka?
[23:18:49] @ impotent!Portugalia : Dałem dość Timonie.
[23:19:22] 14letni!Holandia : ...pojutrze, i co z tego? :I
[23:19:48] Barman!Pakistan : To chyba będzie pan musiał ją poprosić, żeby zapłaciła za pańskie drinki.
[23:20:28] @ impotent!Portugalia : Sam możesz ją poprosić! * odwócił się tylko na moment, żeby machnąć ręką*
[23:21:33] Boss!Hiszpania : A to, że Teresa nie ma czasu i ja pójde. Potem jej przekaże wszyściutko i nie uchroni Cie przed szlabanem. ~
[23:22:45] 14letni!Holandia : ...ale tak wszyściutko? Ojciec, no weź! Wiesz, że matka jest nieżyciowa! :I
[23:22:51] Barman!Pakistan : Tak nie można. Ochrona! *no i pojawili się ochroniarze by zgarnąć Tiago*
[23:23:28] @ impotent!Portugalia : *Nie miał, nie zapłacił*
[23:24:33] Boss!Hiszpania : Więc marsz do łóżka i do szkoły! *Jakby nie patrzeć to Tonio ma więcej haków na smarkacza*
[23:25:18] Barman!Pakistan : *to pewnie przyjechała po niego policja, nie wiem, nie znam się na tym*
[23:25:23] 14letni!Holandia : Tataa... *jęknął. Cały czas trzyma rurę* Daj mi się pobawić, skoro już tu jestem...
[23:29:13] Boss!Hiszpania : A potem będziesz przysypiać na lekcjach. Twierdzenie tego....*pstrynął pare razy palcami* Pitagorasa znasz? A lekture przeczytałeś? * interesuje sie bahorem, patrzcie! *
[23:30:42] 14letni!Holandia : ...co? Ja... zajęty byłem, poza tym, nic nam nie zadają! I nie mam nic do przeczytania *i tak się dzieciak zająkał nieco :c*
[23:32:02] Boss!Hiszpania : Takie bajki to nie mi wciskaj. *pociągnął za ucho. Jest Bossem, to nie głupi! *
[23:32:51] 14letni!Holandia : Ałł, bo ja powiem mamie o... o twojej kawiarence *jęknął* Jutro wypożyczę lekturę, noo...
[23:35:04] Boss!Hiszpania : Chyba czegoś tu nie rozumiesz, synek. Jak ja będę miał kłopoty to ty również~ *i puścił* I masz ją przeczytać. A teraz do domu!
[23:37:16] 14letni!Holandia : *skrzywił się* Przeczytam streszczenie *wymamrotał* Nie moge iść do domu, bo mama nie pozwala mi samemu szlajać się po nocy *spryciula, do gogo przylazł i się nie martwił mamą*
[23:38:56] Boss!Hiszpania : Szczęśliwie się składa, że ja też właśnie wracam. *wyszczerzył się i popchnął go do wyjścia. *
[23:39:48] 14letni!Holandia : *westchnął ciężko, ale co było robić, w takim wypadku poszedł z tatą do domu*
[23:40:51] Boss!Hiszpania : *I Tereska o niczym sie nie dowie. Kurtyna w dół! *

[19:54:47] Boss!Hiszpania : // Po co Ci mod z rzeczą oczywistą, hermano? *Sam dał oczywistego moda, ale ciii*
[19:55:06] płaskodupie!Norwegia : //... Mówisz, Spejn?
[19:55:08] @ impotent!Portugalia : // :CCC

[19:57:50] Anglia joined the chat on Sro Wrz 30, 2015 7:57 pm
[19:57:55] Anglia : //*patrzy*
[19:58:05] @ Timona : //cześć.
[19:58:13] @ impotent!Portugalia : // dołączasz?
[19:58:26] płaskodupie!Norwegia : //No hej, przystojniaku... Zostawisz mi trochę hajsu za paskiem~?
[19:58:31] Anglia : //*patrzy na to co ma Port przez nickiem, bo po lewej stronie nie było widać* ...
[19:58:34] Anglia : //Boję się.
[19:59:00] @ impotent!Portugalia : // ; ;
19:59:26] Boss!Hiszpania : // Hola, wbijaj!
[20:00:16] Anglia : //Co wy tu w ogóle robicie? xD
[20:00:23] @ impotent!Portugalia : // jesteśmy w klubie gogo
[20:00:26] Walia joined the chat on Sro Wrz 30, 2015 8:00 pm
[20:00:27] @ Timona : //tym razem nie burdel
[20:00:31] płaskodupie!Norwegia : //Randomy. Nie widać?
[20:00:42] Anglia : //Nie można zapytać?
[20:00:44] Walia : /Hej! Co się dzieje się : o
20:00:56] Anglia : //Nie, nie widać. Wyglądało na jakiś plan. Mroczny plan xD
[20:01:10] Boss!Hiszpania : // Nie wierzę w plany
[20:01:20] płaskodupie!Norwegia : //Nie, Kirkland nie można >:C Hajsy albo czajnik! Wybieraj!
[20:01:34] Anglia : //Jeśli chcesz mi oddać czajnik, to przyjmę.
[20:01:49] płaskodupie!Norwegia : //Moge ci sporo oddać, ale tylko za odpowiednią opłatą >:c
[20:02:04] @ Timona : //Jesteś tancerką, a nie szwaczką, trochę godności
[20:02:21] płaskodupie!Norwegia : //.... Sry, odruchy
[20:02:31] Barman!Pakistan : // ....Odruchy.
[20:02:37] @ impotent!Portugalia : // To mordki albo wchodzicie, albo kończymy spam i piszemy \o
[20:02:48] płaskodupie!Norwegia : //ale spam jest fajny xD

[20:26:00] @ Timona : //próbuję zapoznać się z tematem i natrafiłam na szkoły tańca na rurze w swojej okolicy
[20:27:17] płaskodupie!Norwegia : //i kto tu jest nadgorliwy
[20:28:08] @ Timona : //pff, oglądam występy na yt i wam zdaję relację na żywo
[20:28:19] @ Timona : //znaczy, zaraz zdma :C

[21:17:13] Holandia : //o____O
[21:17:53] Kraj Basków : //hej, Hohu
[21:18:00] Węgry : (Cóż to za mody?)
[21:18:08] Boss!Hiszpania : //event
[21:18:08] Holandia : //czasami się was boję
[21:18:35] Węgry : (Ja też chcę, ja też chcę!)
[21:19:03] płaskodupie!Norwegia : //To chodźcie. Potrzebuję klientów >:c
[21:19:59] Holandia : //jakich klientów, nie łapię o co cho D:
[21:20:07] Węgry : (Ale wytłumaczcie mi co i jak)
[21:20:17] Mikronezja : [klub go-go. To wystarczy.]
[21:20:20] @ impotent!Portugalia : // jest klub gogo. Fin i Nor to striptizerki
[21:20:40] Boss!Hiszpania : // A ja zarabiam gruby hajs
[21:20:47] Holandia : //takie brzydkie striptizerki, to wstęp pewnie darmowy?
[21:23:28] Węgry : (*A userka rozkminia, kim ewentualnie mogłaby być*)
[21:23:40] Barman!Pakistan : // Striptizerką.
[21:24:04] Holandia : //ja będę gimbazjalistą który wbija na krzywy ryj >C
[21:24:50] Węgry : (Paki, w sumie to na razie nic innego nie wpada mi do głowy xD)
[21:27:26] Węgry : (Timono, będziesz miała konkurencję xD)
[21:27:44] @ Timona : //NO NARESZCIE KTOŚ MNIE WYRĘCZY

[22:07:15] @ impotent!Portugalia : // Gdyby Tiago i Toś się nie znali, a poznali od nowa, to byliby najlepszymi kumplami.
[22:07:50] Barman!Pakistan : // Tak mówisz?
[22:08:39] Barman!Pakistan : // A gdyby Maroko i Toś dopiero poznali się od nowa to... Toś pewnie skończyłby bez nerki. True story.
[22:08:59] @ Timona : //...Fifi i Nor się dogadują. Tutaj. co.
[22:09:13] Boss!Hiszpania : // Niemal jak bracia, co hermano? || ...ale ja lubie swoje nerki :c
[22:09:24] @ impotent!Portugalia : // tak :C

[22:12:58] @ Timona : *rozbawiło ją to, ale udawała, że nie* słoneczko, to może zrobimy tak, normalne za pokaz, a-a czy harcerze postawią namiot to inna sprawa, co?
[22:13:37] striptizerka!Węgry : (E, e, e, harcerzy się nie czepiaj)
[22:13:56] płaskodupie!Norwegia : //Jak nie chcą stawiać namiotu...
[22:14:13] @ Timona : //stawiaj.
[22:14:45] striptizerka!Węgry : (Nor, wkraczasz na niebezpieczne tereny)
[22:15:47] płaskodupie!Norwegia : //Mówisz, że ci harcerze to jeszcze zaminowani? Przykro mi, Porciu. Chyba nic z tego nie będzie...

CB - Klub gogo (random z 30.09.15)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Magiczny klub Rozing
» Klub Rogacza
» Klub Magii Nut
» Jak założyć i utrzymać klub?
» Klub "Rocks"